Nowoczesny smartfon MeConnect Pro 6 - dobry wybór dla lubiących nowinki techniczne


smartfon MeConnect Pro 6

Dodane przez użytkownika @meconnect

Smartfon MeConnect Pro6 to nowoczesny smartfon. Czasomierz ma dotykowy ekran, jest nowoczesny i przygotowany do codziennego użytkowania. Wymiary zegarka to 147,70 x 70,80 x 7,25 mm. Produkt jest lekki, waży 160 gramów, a to naprawdę niewiele. Wyświetlacz smartfona jest kolorowy, efektowny i funkcjonalny. Wyświetlacz jest chroniony szkłem. Standardowa bateria to Li-ion. Funkcja szybkiego ładowania jest gwarantowana. Wbudowana pamięć jest obszerna i wynosi 32 lub 64 GB. System operacyjny Marshmallow. Pamięć RAM ma 4GB.

Dobry interfejs

Interfejs to MeNexus 5.0. Jest to rzecz idealnej jakości i naprawdę o dużym znaczeniu. Procesor jest dobry, ma aż 10 rdzeni. Klienci są z takiego smartfonu bardzo zadowoleni i jest to dla nich najwyższa jakość. Dostępna jest opcja rozpoznawania siły nacisku na wyświetlacz mCharege 3.0. Szkło głównego aparatu to doskonała rzecz - Corning Gorilla 3. PDAF.

Dobre opcje dodatkowe są hitem

Posiada aparat fotograficzny. W smartfonie są akcelerometr, magnetometr, żyroskop oraz barometr. Można nim robić mmsy i wysyłać je do innych. Porządne produkty są istotne i można z nich korzystać zawsze, gdy jest taka potrzeba. MP3 oraz HD Voice sprawdzają się znakomicie. Klienci doceniają jakość i są nią zainteresowani. Dobrej klasy smartfon jest dobry dla osoby w każdym wieku, ma bardzo dobrą instrukcję w języku polskim. Dotykowy ekran jest bardzo intuicyjny. Jego jakość jest naprawdę gwarantowana. Smartfon MeConnect Pro6 to nowoczesny wyrób, dobry dla osób wymagających oraz lubiących nowinki.


30-12-21

Komentuj artykuł

Komentuj artykuł