MeConnect M2 note - rewolucyjny smartfon


smartfon MeConnect m2 note

Dodane przez użytkownika @meconnect

Telefon komórkowy to rzecz, bez której człowiek XXI wieku nie może się obejść. Za jego pomocą załatwiamy wiele spraw zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych. Podstawowa funkcja, jaką jest możliwość rozmów z drugą osobą na odległość jest już jedynie jedną z wielu jego możliwości. W telefonie mamy kalendarz i najważniejsze notatki, za jego pośrednictwem możemy w każdym momencie sprawdzać skrzynkę poczty elektronicznej, połączyć się z dziennikiem elektronicznym dziecka, zapłacić za zakupy, przeczytać książkę, obejrzeć film.

Smartfon MeConnect m2 note (M571H) to urządzenie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Dotykowy wyświetlacz pozwala z łatwością odbierać połączenia, wybierać numer osoby, z którą będziesz chciała/ chciał się skontaktować. Kolorowy wyświetlacz /IGZO TFT 16M kolorów gwarantuje najwyższą jakość przeglądanych w telefonie plików, a jego rozdzielczość 1080 x 1920 px (5.50") 401 ppi to gwarancja idealnych zdjęć oraz filmików wykonywanych aparatem wgranym w telefon. Dodatkowym atutem wyświetlacza jest jego ochrona, którą zapewnia szkło Asahi Dragontrail.

Telefon zasilany jest baterią Li-Ion 3100 mAh. Obecnie jest to jeden z najlepszych akumulatorów pod względem stosunku ilości dostarczanej energii do wagi ogniwa. To pozwala na nawet 12 godzin rozmów bez dodatkowego ładowania go. W telefonie mogą być używane dwie karty SIM.

Smartfon MeConnect m2 note opatrzony jest systemem operacyjnym Android 5.0 Lollipop, który jest rozwijany przez Gogle i oparty na jądrze Linux oraz oprogramowaniu GNU. Pamięć wbudowana to 16 GB, 32 GB; pamięć RAM – 2 GB. Smartfon dostosowany jest do kart pamięci microSD, microSDHC, microSDXC (do 128 GB).

Smartfon MeConnect m2 note to idealne urządzenie nie tylko dla tych, którzy od swojego telefonu oczekują maksimum możliwości technicznych, ale i tych, którzy chcą, żeby był on równocześnie ciekawym gadżetem. To zapewniają jego idealne wymiary 150.90 x 75.20 x 8.70 mm; warto dodać, że smartfon waży zaledwie 149 g.


05-02-22

Komentuj artykuł

Komentuj artykuł