Meizu M1 metal - idealny smartfon dla Ciebie!


smartfon Meizu m1 metal

Dodane przez użytkownika @meizupolska

Wydawać by się mogło, że rynek smartfonów jest w całości zdominowany przez giganta jakim jest Apple. Jednak to tylko złudzenie! Okazuje się, że firma Meizu depcze amerykańskiemu potentatowi po piętach. Wprowadziła ona bowiem na rynek smartfon Meizu m1 metal, który jest typowym, młodzieńczym smartfonem. Co więcej atrakcyjna cena idzie w parze z zadowalającą jakością. Czym więc wyróżnia się smartfon Meizu m1 metal?

Młodzieńczy smartfon Meizu m1 metal - co wyróżnia ten młodzieńczy model?

Smartfon Meizu m1 metal to typowy smartfon, który będzie idealny dla młodzieży. Co więcej, jest to telefon na przysłowiową każdą kieszeń, a dalej będzie oferował satysfakcjonujące parametry. Charakterystykę tego smartfona warto rozpocząć od wyświetlacza, który ma 5'5 cali i wyposażony jest w ochronę ze szkła hartowanego.

Można śmiało powiedzieć, że przetrwa on praktycznie każdy upadek. Działa on na systemie Android 5.1.1 oraz autorskim systemie Meizu- Flyme OS. Dostępny jest on w dwóch wersjach odnośnie ilości pamięci. Choć w obu przypadkach smartfon Meizu m1 metal oferuje 2 GB RAM to jednak można wybrać wersję z 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej. Smartfon Meizu m1 metal cechuje się także dość wydajną baterią o pojemności 3140 mAh.

Co więcej, można nabyć go w pięciu wersjach kolorystycznych: różowej, białej, złotej, szarej oraz niebieskiej. Smartfon oferuje przyzwoite parametry, które z pewnością zadowolą potrzeby każdego nastolatka i nie tylko. Niska cena jest w tym przypadku równie zachęcająca.


01-02-22

Komentuj artykuł

Komentuj artykuł