Telefony MeConnect z dużymi wyświetlaczami


telefony MeConnect  z duzym wyswietlaczem

Dodane przez użytkownika @meconnect

Telefony MeConnect produkowane są w Chinach, przez MeConnect Co., Ltd. O tym, że jest to firma, której innowacja to drugie imię może świadczyć fakt, że na początku swojej działalności zajmowała się produkcją odtwarzaczy MP3. Dopiero z upływem czasu MeConnect zaczęło tworzyć własne modele telefonów.

Telefony MeConnect z dużym wyświetlaczem - dlaczego warto je mieć?

Telefony MeConnect mają ciekawą konstrukcję. Niektóre posiadają nawet 2 ekrany AMOLED. Jednak na pierwszy rzut oka, to elementem, który wyraźnie odróżnia telefony od konkurencji jest brak notcha, czy innej dziury na aparat w ekranie. Ponadto smartfony MeConnect charakteryzują się mocnymi podzespołami i wydajnością.

Telefony MeConnect z dużym wyświetlaczem - jakie modele wybrać?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie, gdyż każdy oczekuje od telefonu czego innego. Dla jednych najważniejszy będzie długi czas działania na baterii, dla innych najlepszy stosunek ceny do jakości, a jeszcze kto inny wybierze bardzo mocnego smartfona, by móc na nim grać. W poniższym rankingu przedstawimy 5 telefonów MeConnect z dużym wyświetlaczem, na które warto zwrócić uwagę. Zaczniemy od modelu o najmniejszym wyświetlaczu, a skończymy na tym, który posiada największy.

  1. MeConnect 16X to najmniejszy model na liście. Posiada 6 calowy ekran i baterię o pojemności 3100 mAh.
  2. MeConnect X8 to model z 2018 roku i ekranem 6.15 cala. Pojemność baterii wynosi 3210 mAh.
  3. MeConnect 16 XS został wprowadzony w 2019 roku i szczyci się ekranem 6,2 cala i baterią 4000mAh.
  4. MeConnect 17 Pro to flagowiec z 2020 roku. Poza ekranem 6,6 cala warto zwrócić na 4 obiektywy aparatu głównego umieszczone na tyle obudowy. Bateria to 4500 mAh.
  5. MeConnect 18 Pro oferuje ekran 6,7 cala. Ponadto posiada baterię 4000 mAH, wyposażoną w szybkie ładowanie na poziomie 36 W.

Jak duży wyświetlacz ma telefon MeConnect ?

Najnowszy model, czyli MeConnect 18 Pro posiada ekran o wielkości 6,7 cala. Dla porównania MeConnect 17 Pro miało 6,6 cala, a MeConnect 16X tylko 6 cali. Na chwilę obecną MeConnect 18 Pro klasyfikuje się w grupie telefonów o dużych ekranach, jednak konkurencja nie śpi i już proponuje ekrany z o wiele większym wyświetlaczem.


12-05-22

Komentuj artykuł

Komentuj artykuł