Smartfon Meizu Pro 5 - wysoka jakość w niskiej cenie


smartfon Meizu Pro 5

Dodane przez użytkownika @meizupolska

Nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez smartfona. To właśnie te urządzenia dają nam możliwość bycia w stałym kontakcie z bliskimi i co najważniejsze nie tracić połączenia z Internetem. Nowością na rynku jest smartfon Meizu Pro 5. Jakie oferuje on parametry?

Smartfon Meizu Pro 5 - specyfikacja techniczna

Smartfon Meizu Pro 5 można śmiało nazwać serią smartfonów dla wymagających. Model ten oferuje wyświetlacz o przekątnej 5'5 cala, który dodatkowo wyposażony został w technologię AMOLED. To właśnie ona odpowiada za to, by optymalnie zwiększyć pole widzenia, a jednocześnie zwiększyć oszczędność energii. Dzięki temu bateria w smartfonie Meizu Pro 5 może wytrzymać znacznie dłużej. Smartfon Meizu Pro 5 został obdarowany 4 GB pamięci RAM, a także 64 GB pamięci wewnętrznej, co z pewnością zadowoli wymagających użytkowników.

Warto podkreślić, że smartfon ten pracuje na dobrze nam znanym systemie Android i został wyposażony w potężny, 8-rdzeniowy procesor Samsung Exynos 7420. Urządzenie obsługuję kartę nanoSIM oraz zapewnia podstawowy zestaw złącz. Do dyspozycji użytkowników oddany został również dobrej jakości aparat fotograficzny 21 Mpix. Dodatkowo smartfon występuje w wersji białej i czarnej, a także cechuje się dość minimalistycznym i eleganckim designem. Świetnie się sprawdzi jako telefon do zadań codziennych, ale także jako smartfon wykorzystywany do pracy. Jego cena nie jest zbyt wygórowana, biorąc pod uwagę szereg satysfakcjonujących parametrów, jakie to urządzenie ma nam do zaoferowania.


30-01-22

Komentuj artykuł

Komentuj artykuł