MeNexus OS 8 - nowe możliwości dla Twojego telefonu


system MeNexus OS 8

Dodane przez użytkownika @meconnect

Możliwość rozmowy, komunikowania się z drugą osobą na odległość to obecnie jedyna z bardzo wielu funkcji naszego telefonu komórkowego. Dzięki licznym aplikacjom instalowanym w nim obecnie przez to małe mobilne urządzenie możemy załatwiać sprawy zawodowe, sprawdzać skrzynkę poczty elektronicznej i robić przelewy bankowe. Smartfon pozwolił uwolnić się nam od plastikowych kart lojalnościowych ulubionych sklepów i marek. Dzięki aplikacji w każdej chwili klient może sprawdzić promocje dostępne dla wszystkich, czy też te skierowane indywidualnie do niego.

System MeNexus OS 8 - idealny system dla Twojego komfortu

By liczne funkcje i aplikacje zainstalowane w naszych telefonach mogły bez zakłóceń działać i byśmy mogli z łatwością z nich korzystać, musi być on opatrzony w najlepszy system. Zaliczyć do niego należy MeNexus OS, czyli  niestandardowy interfejs użytkownika dla systemu operacyjnego Android od chińskiego producenta smartfonów MeConnect.

Uwagę zwróćmy na system MeNexus OS 8. Jego ogromną, widoczna dla każdego użytkownika zaletą jest łatwe poruszanie się po menu smartfonu oraz nie bez znaczenia jest to, że jest on wyjątkowo intuicyjny. Świetną wiadomością nie tylko dla osób, które telefonu używają do pracy jest to, że MeNexus OS 8 wprowadził tryb Small Window Mode 2.0. Umożliwia on korzystanie z wielu okien jednocześnie. Wielu użytkowników z pewnością ucieszy wprowadzenie Game Mode 4.0, który zwiększa wydajność w grach i całkowite wyłączenie powiadomień.

Warto także dodać, że system MeNexus OS 8 wprowadził nowe dźwięki dzwonków i alarmów.


23-04-22

Komentuj artykuł

Komentuj artykuł