Meizu MX4 Pro - innowacyjny smartfon dla każdego


smartfon Meizu MX4 Pro

Dodane przez użytkownika @meizupolska

Firma Meizu do niedawna nie była jeszcze tak znana na rynku i z pewnością nie cieszyła się zaufaniem wśród klientów. Niemniej jednak wszystko zmieniło się za sprawą nowej linii smartfonów Meizu. Urządzenia te szybko spotkały się z aprobatą wielu użytkowników. Na największą uwagę zasługuje smartfon Meizu MX4 Pro. Co więc ma on do zaoferowania?

Co oferuje użytkownikom smartfon Meizu MX4 Pro?

Smartfon Meizu MX4 Pro bardzo szybko spotkał się z uznaniem wielu użytkowników. Jasno wskazują oni na to, że smartfon ten świetnie zaspokaja ich podstawowe potrzeby. Oferuje on wyświetlacz o przekątnej 5'5 z dodatkową ochroną ze szkła hartowanego. Jest to smartfon z dotykowym ekranem, a także z 8-rdzeniowym procesorem od Samsung Exynos. Jeśli zaś chodzi o pamięć, to może on budzić nieco większe wątpliwości. W przypadku pamięci ram smartfon Meizu MX4 Pro oferuje nam jedynie 3 GB, zaś w przypadku pamięci wbudowanej jest to 32 GB. Czy taka ilość jest wystarczająca?

Z pewnością sprawdzi się na podstawowe potrzeby. Niemniej jednak wiele aplikacji może już zbyt obciążyć telefon. Smartfon Meizu MX4 Pro działa na systemie Android 4.4.4 KitKat. Został on także wyposażony w przedni i tylni aparat o matrycy odpowiednio- 20,7 Mpx oraz 5 Mpx. Smartfon Meizu MX4 Pro posiada również standardowy zestaw czujników jak np. akcelerometr czy magnetometr. Co jest jednak najważniejsze, urządzenie to cechuje się niezwykle zadowalającym stosunkiem ceny do jakości. Satysfakcjonujące parametry i elegancka obudowa idą w tym przypadku z niską ceną.


17-03-22

Komentuj artykuł

Komentuj artykuł