Meizu MX6 i Meizu m3s już w czerwcu!

Meizu MX6 i Meizu m3s już w czerwcu!

Połowa roku prawie za nami, nadchodzi czas kolejnych premier. W czerwcu ujrzymy kolejne 2 smartfony – Meizu MX6 i Meizu m3s!

W pierwszej połowie miesiąca, 12 czerwca prawdopodobnie zobaczymy premierę Meizu m3s, który ma być specjalną wersją telefonu Meizu m3 przeznaczoną na rynek międzynarodowy. Będzie się on znacznie różnić od wersji chińskiej, nie tylko oprogramowaniem (Android, nie YunOS), ale także sprzętowo – obudowa ma być aluminiowa, nie plastikowa.

Niestety, więcej szczegółów na temat Meizu m3s na chwilę obecną nie posiadadmy, lecz gdy tylko jakieś informacje trafią do nas, opublikujemy je natychmiast.

Tydzień po premierze m3s, 20 czerwca światło dzienne ujrzy Meizu MX6, prawie równo rok po premierze Meizu MX5. Z niepotwierdzonych jeszcze informacji wiemy, że telefon ma być dostępny w 2 wariantach cenowych:

  • 3GB/32GB w cenie 1799 RMB (~275$)
  • 4GB/64GB w cenie 1999 RMB (~305$)

Są to oczywiście ceny orientacyjne, na rynek Chiński. Jeśli telefon pojawi się na polskim rynku, to ceny zapewne wzrosną o około 200-400 zł.

Niestety nie znamy jeszcze szczegółowej specyfikacji telefonu, ale przewidujemy, że procesorem napędzającym Meizu MX6 będzie MediaTek Helio x20.

About The Author

Marcin Tymków

Administrator i twórca MeizuPolska.pl oraz naczelny tłumacz Flyme OS.

Related posts