Kolejne urządzenie Meizu już za tydzień! Czy będzie to Meizu M5s?

Kolejne urządzenie Meizu już za tydzień! Czy będzie to Meizu M5s?

Dziś pojawiła się oficjalna zapowiedź kolejnej w tym roku prezentacji Meizu. Przewidujemy, że już za tydzień zobaczymy kolejny telefon producenta, model Meizu M5s.

Już w przyszłym tygodniu, 15 lutego, zobaczymy prezentację nowego urządzenia Meizu, która odbędzie się w Beijing Performing Arts Center. Wszystko wskazuje na to, że będzie to model Meizu M5s. Co więcej, jeśli spojrzymy na grafikę zapowiadającą wydarzenie, możemy spodziewać się, że urządzenie będzie posiadało szybkie ładowanie.

meizu m5s

Co więcej, jeśli przyjrzymy się wpisowi, który pojawił się w chińskim serwisie Weibo, smartfon będzie wyposażony w szybkie ładowanie oraz kosztować ma około 1000 yuanów (około 600 zł).

Przewidywana specyfikacja Meizu M5s

Przecieki podają, że telefon będzie wyposażony w wyświetlacz IPS o przekątnej 5.2 cala i rozdzielczości HD. Jego sercem będzie procesor MediaTek MT6753 i może pojawić się w 3 wersjach pamięci – 2/16 GB, 3/32 GB oraz 4/64 GB (chociaż w tę ostatnią opcję bardzo wątpię). Dodatkowo producent wyposażyć ma go w aparat 13MP (z tyłu) oraz 5MP z przodu, a całość zasilać ma bateria o pojemności 2930 mAh obsługująca technologię szybkiego ładowania mCharge. Więcej informacji na temat telefonu dowiemy się już 15 lutego w czasie prezentacji!

About The Author

Marcin Tymków

Administrator i twórca MeizuPolska.pl oraz naczelny tłumacz Flyme OS.

Related posts